Kontakti

Darba laiks

P.-C. 8.00-12.00 13.00-17.00
Pk. 8.00-12.00 13.00-16.00
S., Sv. brīvs

Adrese: Lapegļu iela 8, Kuldīga
Tālrunis: 63323721
E-pastssiltums@kuldiga.lv

Pēc darba laika un brīvdienās
zvanīt avārijas dienestam: 26193500

UZŅĒMUMA REKVIZĪTI

Artis Roberts

ARTIS ROBERTS
Valdes priekšsēdētājs
T.: 63323721
artis.roberts@kuldiga.lv

 

 

Janis_Keiss

Jānis Keišs
Tehniskais direktors
T.: 63350288, 26699567
janis.keiss@kuldigasilt.lv

IlzeImmere Medium

Ilze Immere
Finanšu direktore
T.: 63350289
ilze@kuldigasilt.lv
 

Juris_Hofmanis

Juris Hofmanis
Inženieris
T.: 63350284
juris.hofmanis@kuldigasilt.lv

20136352 1409056079162308 1925935033 n L

Ramona reita
Biroja administratore - lietvede
T.: 63323721
siltums@kuldiga.lv

sniedze

Sņežana Zaļkalne
Grāmatveža palīgs
T.: 63350287
sniedze.s@kuldigasilt.lv

IMG 1746

Raitis Brikmanis
Tehniskā direktora palīgs - enerģētiķis
T.: 28674716
raitis@kuldigasilt.lv

Aleksandrs Zabarins

Aleksandrs Zabarins
Remontdarbu struktūrvienības vadītājs
T.: 63350288, 28376750
aleksandrs@kuldigasilt.lv

Janis_Zalans

Jānis Zalāns
Objektu apsaimniekošanas ekspluatācijas daļas vadītājs
T.: 29413781

IMG 1759 L

ANITA ZVINGULE
Sabiedrisko attiecību speciāliste
T.: 26689488
anita.zvingule@kuldiga.lv

Jana Karklina

Jana Kārkliņa
Grāmatvede
T.: 63350289
jana@kuldigasilt.lv