Jābūvē jauna siltumtrase 100 metru garumā

07/08/2020

Atsedzot siltumtrasi pie daudzdzīvokļu mājām Virkas ielā, Kuldīgā, konstatēts, ka bojājumi ir daudz lielāki nekā sākotnēji tika prognozēts, tādēļ trases posmu būs nepieciešams atjaunot pilnībā, informē SIA "Kuldīgas siltumtīkli" valdes priekšsēdētājs Andris Aniņš.

Šobrīd vēl turpinās trases atsegšana, kā arī ir uzsākta materiālu pasūtīšana siltumtrases atjaunošanai.

Kopumā siltumtrasi plānots atjaunot 100 metru garumā. 

Siltumtrases posma izbūve tiks veikta līdz apkures sezonas sākumam.

Iepriekš jau vēstījām, ka “Kuldīgas siltumtīklu” darbiniekiem pēc lieliem pūliņiem, uz laiku atslēdzot pat siltumtrašu posmus pilsētā, izdevies atrast iemeslu Lapegļu ielas katlumājā pamanītajiem ūdens zudumiem siltumtrasē.

“Secīgi pārbaudot siltummezglus un akas, aptaujājot iedzīvotājus, vai nav manīta ūdens noplūde vai tvaiks, kā arī, atslēdzot siltumtrašu posmus pilsētā, izdevies identificēt ūdens zuduma vietu – siltumtrases posmu Virkas ielas apkaimē pie daudzdzīvokļu dzīvojamajām mājām. Konstatējot noplūdes posmu, tas tika atslēgts no kopējās sistēmas. Tā kā mājās Virkas ielā 25, 29 un 31 šobrīd netiek izmantots “Kuldīgas siltumtīklu” padotais siltais ūdens, tad traucējumus iedzīvotāji neizjūt,” pauž A.Aniņš.

Siltumtrases posms Virkas ielas rajonā ir viena no retajām vietā, kur Kuldīgā saglabājusies agrākos laikos izbūvēta trase bez rūpnieciski izolētām caurulēm. Siltumtrases caurules izbūvētas dzelzsbetona kanālos zem brauktuves.

Atvainojamies iedzīvotājiem par sagādātajām neērtībām siltumtrases remontdarbu laikā!