Maina Virkas ielas siltumtrases posmu

04/09/2020

SIA "Kuldīgas siltumtīkli" darbinieki turpina intensīvi strādāt pie siltumtrases posma nomaiņas Virkas ielā, Kuldīgā.

"Virkas ielas siltumtrases posma nomaiņā nākas saskarties ar vairākiem izaicinājumiem, bet tie tiek veiksmīgi pārvarēti. Plānojam siltumtrases remontu pabeigt tuvāko nedēļu laikā. Teritorijas labiekārtošanai tiek meklēts labākais risinājums kopā ar teritorijas apsaimniekotāju un Kuldīgas novada Domi," informē SIA "Kuldīgas siltumtīkli" valdes priekšsēdētājs Andris Aniņš.

Iepriekš jau vēstījām, ka “Kuldīgas siltumtīklu” darbiniekiem pēc lieliem pūliņiem, uz laiku atslēdzot pat siltumtrašu posmus pilsētā, izdevies atrast iemeslu Lapegļu ielas katlumājā pamanītajiem ūdens zudumiem siltumtrasē.

Secīgi pārbaudot siltummezglus un akas, aptaujājot iedzīvotājus, vai nav manīta ūdens noplūde vai tvaiks, kā arī, atslēdzot siltumtrašu posmus pilsētā, izdevies identificēt ūdens zuduma vietu – siltumtrases posmu Virkas ielas apkaimē pie daudzdzīvokļu dzīvojamajām mājām. Konstatējot noplūdes posmu, tas tika atslēgts no kopējās sistēmas. Tā kā mājās Virkas ielā 25, 29 un 31 šobrīd netiek izmantots “Kuldīgas siltumtīklu” padotais siltais ūdens, tad traucējumus iedzīvotāji neizjūt.

Siltumtrases posms Virkas ielas rajonā ir viena no retajām vietā, kur Kuldīgā saglabājusies agrākos laikos izbūvēta trase bez rūpnieciski izolētām caurulēm. Siltumtrases caurules izbūvētas dzelzsbetona kanālos zem brauktuves.

Atvainojamies iedzīvotājiem par sagādātajām neērtībām siltumtrases remontdarbu laikā!