Aicina darbā grāmatveža palīgu

16/07/2021

SIA “Kuldīgas siltumtīkli”, reģ. nr. 40003007890, piedāvā pilnas slodzes darbu uz nenoteiktu laiku grāmatveža palīgam.

Darba pienākumi:

Datu apkopošana par siltumenerģijas patēriņiem, siltumenerģijas rēķinu izveidošana un apstrāde;

Ienākošo un izejošo rēķinu apstrāde;

Bankas operāciju apstrāde un uzskaite grāmatvedības uzskaites programmā;

Noliktavas darījumu uzskaite;

Komunikācija ar klientiem par norēķiniem;

Atbalsts grāmatvedim ikdienas darbā.

Prasības:

Pieredze un pamatzināšanas grāmatvedības uzskaitē;

Precizitāte un augsta atbildības sajūta;

Labas komunikācijas spējas un stresa noturība;

Labas datorprasmes (īpaši MS Excel), pieredze darbā ar Horizon tiks uzskatīta par priekšrocību;

Vēlme mācīties un pilnveidot savas profesionālās zināšanas;

Teicamas valsts valodas prasmes.

Piedāvājam:

Dinamisku darbu siltumapgādes uzņēmumā;

Atalgojumu sākot no 750 EUR (bruto);

Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu;

Profesionālās pilnveides iespējas;

Kolēģu atbalstu ikdienas darbā.

CV un pieteikuma vēstuli gaidīsim līdz 1. augustam e-pastā: siltums@kuldiga.lv. Tālrunis uzziņām 63350289.