Par gatavību uzsākt 2025./2026. gada apkures sezonu

16/09/2025

SIA "Kuldīgas siltumtīkli" informē, ka uzņēmums ir gatavs uzsākt 2025./2026. gada apkures sezonu. Aicinām ēku pārvaldniekus un īpašniekus savlaicīgi pieteikt apkures pieslēgšanu, lai nodrošinātu vienmērīgu un operatīvu apkures palaišanu visos apkalpojamajos objektos.

Pieslēgšanas kārtība dažādās vietās

  • Padure, Priedaine, Pelči, Mežvalde, Vārme, Renda, Graudu ielas masīvs
    Siltuma padevi iespējams uzsākt 3 darba dienu laikā no pieprasījuma saņemšanas. Apkures sezona tiek uzsākta visām ciemata ēkām vienlaikus.
    Pieteikumus par sezonas uzsākšanu gaidām no ēku pārvaldniekiem.

  • Alsunga
    Šobrīd aktīvi norisinās izbūves darbi. Par gatavību uzsākt apkures sezonu informēsim atsevišķi.

  • Kuldīgas pilsēta
    Siltuma padevi iespējams uzsākt nekavējoties, ja ēka ir tehniskā kārtībā.

Svarīgi!

SIA "Kuldīgas siltumtīkli" nodrošina reakcijas laiku atbilstoši noslodzei, pieteikuma svaram un saņemšanas secībai — parasti tas ir līdz 3 darba dienām.
Lūdzam ņemt vērā, ka, iestājoties aukstam laikam, nevarēsim atrasties visur vienlaikus. Priekšroka būs tiem klientiem, kuri pieteikumus būs iesnieguši savlaicīgi.

Papildu iespēja
Apkuri iespējams ieslēgt un siltummezgla iestatījumus konfigurēt jau tagad.
Ja objekta īpašnieks informē SIA "Kuldīgas siltumtīkli" par vēlamajiem siltummezgla iestatījumiem (piemēram, āra gaisa temperatūru, pie kuras jāsāk darboties apkurei), to var iestatīt savlaicīgi.
Tādējādi, iestājoties aukstam laikam, siltummezgls automātiski pieslēgs apkuri ēkai un atslēgs to, ja ārā kļūs silts.