May

Mūsu darbības rezultāti un galvenie izaicinājumi

30/05/2022

SIA “Kuldīgas siltumtīkli” valdes priekšsēdētājs Andris Aniņš 26. maija Kuldīgas novada domes sēdē deputātiem pastāstīja par uzņēmuma darbības rezultātiem un galvenajiem izaicinājumiem. Kuldīgas novada Domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa vēlēja arī šo gadu aizvadīt ar tik labiem rezultātiem.

Lasīt visu >>

Būtiski samazināti siltuma zudumi

17/05/2022

SIA “Kuldīgas siltumtīkli” valdes priekšsēdētājs Andris Aniņš, atskatoties uz aizvadīto apkures sezonu, pauž, ka bijuši vairāki izaicinājumi gan ar šķeldas piegādēm, gan kurināmā materiāla cenām, kas pus gada laikā ir gandrīz dubultojušās. Taču, neskatoties uz dažādiem pārbaudījumiem, prieks, ka novērsti lieli siltuma zudumi.

Lasīt visu >>

Aktīvā apkures sezona ir noslēgusies

11/05/2022

Kā katru gadu maija mēnesī ir aktīvās apkures sezonas noslēgums. Lielākajā daļā apsaimniekojamo māju apkures sezona ir pārtraukta – mājas ir atslēgtas no siltuma padeves līdz nākamās apkures sezonas sākumam. Taču, ja ir nepieciešams, tad siltuma padevu jebkurā brīdī var atjaunot, iestatot to vasaras režīmā.

Lasīt visu >>

Centralizēto siltumapgādi var saņemt visu gadu

10/05/2022

Vēss laiks vēl maijā nenozīmē, ka savā mājoklī ir jāsalst. "Kuldīgas siltumtīkli" siltumenerģiju piegādā visu gadu. Tikai mājas iedzīvotāji lemj, kad apkuri pārtraukt vai atsākt lietot.

Lasīt visu >>